serwis specjalny: BOSKO.PL.: Galerie

23 listopada 2014r.
Cecyliada 2014 w Żyrardowie »

"Cała ziemia śpiewa z ks. Bosko!". W niedzielę 23 listopada, w Centrum Kultury w Żyrardowie, świętowaliśmy wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej i nie tylko

więcej »

28 września 2014
Nieszpory ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Łodzi »

To jesienne wydarzenie już na stałe wpisało się w nasze muzykowanie...W niedzielę 28 września, po raz kolejny zagraliśmy w parafii św. Teresy i św. Jana Bosko w Łodzi podczas tamtejszej uroczystości odpustowej.

więcej »

21-24 sierpnia 2014r.
Nasza Ojczyzna jest w Niebie - Campo Bosco 2014 »

Co roku Czerwińsk nad Wisłą gości młodych ludzi, którzy chcą się modlić i bawić w duchu Księdza Bosko - na Campo Bosco. Tradycyjnie już mamy okazję jako zespół brać udział w tym wydarzeniu i ubogacać je naszą muzyką.

więcej »

12 czerwca 2014r.
Przedwakacyjna "Góra Przemienienia" w Łodzi »

Ostatnie spotkanie modlitewne "Góra Przemienienia" w tym roku akademickim! Mamy nadzieję, że stało się ono wsparciem dla wszystkich zmagających się z sesją egzaminacyjną studentów.

więcej »

29 maja 2014r.
Majowe granie w D.A "Węzeł" »

Kolejna "Góra Przemienienia" w łódzkim Duszpasterstwie Akademickim "Węzeł". Tym razem było bardzo Maryjnie.

więcej »

24 kwietnia 2014r.
Wielkanocna Góra Przemienienia w Łodzi »

W czwartek 24 kwietnia spotkaliśmy się w radosnej świątecznej atmosferze w łódzkim duszpasterstwie akademickim "Węzeł", by wspólnie modlić się, śpiewać i grać na chwałę Zmartwychwstałego Chrystusa.

więcej »

27 marca 2014r.
Wielkopostna Góra Przemienienia »

W marcu, Góra Przemienienia w łódzkim Duszpasterstwie Akademickim "Węzeł" odbyła się w akustycznym wielkopostnym klimacie...

więcej »

2 marca 2014r.
Acoustic Praise na koncercie Debiuty 2014 im. Moniki Brzozy »

Nasz zespół 2 marca wystąpił podczas IV edycji koncertu DEBIUTY im. Moniki Brzozy. Zostaliśmy wytypowani przez portal Bosko.pl i magazyn Drakka.

więcej »

30 stycznia 2014r.
Góra Przemienienia z Księdzem Bosko »

W tym miesiącu w łódzkim duszpasterstwie "Węzeł", w czasie Góry Przemienienia, nasze granie skoncentrowało się na utworach o św. Janie Bosko.

więcej »

19 grudnia 2013r.
Adwentowa Góra Przemienienia »

Tydzień przed Bożym Narodzeniem dbaliśmy o oprawę muzyczną spotkania modlitewnego w DA "Węzeł" w Łodzi, a wraz z nami śpiewali zaproszeni dobrzy znajomi...

więcej »

« poprzednia strona 2 / 10 następna »  

Acoustic Praise na Facebook "Acoustic Praise na MySpace